Firemní košile

Firemní košile

Firemní košile šijeme jak na míru, tak v konfekčních velikostech. Nabízíme pánské i dámské provedení. Samozřejmostí je měření zaměstnanců, ať už jde o upravenou konfekci nebo košile a halenky na míru. Rádi vám vytvoříme návrh a doporučíme vhodné řešení, včetně cenové nabídky.

Košile na míru

V tomto případě upravujeme střih košile, tak aby vám seděla naprosto perfektně. Oproti konfekčním košilím, kde upravujeme pouze délku rukávů a límečku, tak zde řešíme naprosto vše, včetně sklonu ramen, rozdílné šířky manžet a dalších detailů.

Konfekční košile

Při měření hledáme konfekční košili, která vám nejlépe sedí přes tělo, s tím, že u výsledné firemní košile upravíme šířku límce u krku a délku rukávů podle vaší postavy. Využíváme 3 druhy střihů - slim, klasický a volný střih, díky čemuž si každý vybere košili, která mu bude vyhovovat.

Naše spolupráce

Košile jsme již šili pro stovky různých firem. Pro úzké vedení firmy, pro obchoďáky na veletrhy, často však pro všechny zaměstnance, ať už na míru, nebo jen upravené konfekční velikosti.

Proč si vybrat nás?

Košile vyrábíme přímo
na zakázku

Nemáme žádné předem našité košile, na které jen vyšijeme logo. Proto pro vás při výběru a návrhu košil neexistují žádná omezení. Střih, rozměry či doplňky jsou zcela ve vaší režii.

Máme kvalitní látky

Spolupracujeme pouze s kvalitními a prémiovými dodavateli látek. Používáme rakouské, italské i české přírodní látky. A vůbec nejraději máme jemnou egyptskou bavlnu. Ale o té vám povíme až osobně.

Nemusíte se o nic starat

Jako firma jsme na firemních košilích vyrostli a umíme připravit perfektní nabídku pro různé typy společností. Zvládáme vše od grafického náhledu, přes měření zaměstnanců přímo ve firmě až po poslední přišitý knoflíček.

Nic nás nelimituje

Vyráběli jsme košile pro řadu českých firem, ale máme zkušenosti i s prací pro zahraniční firmy, které v České republice působí. Firemní košile šijeme jak na míru, tak v klasických konfekčních velikostech. Umíme zhotovit pánskou i dámskou variantu košil.

Co o nás říkají naši zákazníci

Pánové poskytují opravdu profesionální služby! Braní míry i zkoušky jsou naprosto příjemnou a nestresující záležitostí.

Pavel Roháč

Maximální spokojenost s přístupem i výsledkem

Marek Klimeš

Nechával jsem si zde ušít oblek a košili na svatbu a musím říct, že jsem zažil skvělý servis. Pánové své práci rozumí a byl jsem absolutně spokojený.

Jan Nepejchal

Děkuji moc za super padnouci oblek a košile. Díky za to, že děláte, co děláte a jak to děláte!

Petr Pohlodek

Na spolupráci si ceníme ochoty, kvality materiálu a spolehlivosti. Naši distributoři a zaměstnanci jsou s košilemi tak spokojeni, že již nemusíme ztrácet čas hledáním jiné varianty.

Pavlína Nováková, Svahové sekačky Spider

Pánové poskytují opravdu profesionální služby! Braní míry i zkoušky jsou naprosto příjemnou a nestresující záležitostí.

Pavel Roháč
Brno

Přejete si firemní košile?Kontaktujte nás!

Domluvte si schůzku