Náš příběh

Příběh značky Andrew Wright se začal nesměle psát v roce 2013. Ušil jsem první košili pro sebe, druhou pro bráchu a třetí pro tátu. Pak jsem si nechal ušít na míru pěkný e-shop. Myslel jsem si, že zákazníky provede celým procesem objednávky a z pohodlí domova si vyberou kvalitní a perfektně padnoucí košile. Spletl jsem se. Zákazníci potřebovali změřit a poradit s výběrem materiálu i střihu. Ze sdílených kanceláří v Brně jsem se po roce musel odstěhovat do vlastního showroomu a v následujícím roce už jsme ve dvou otevírali showroom i v Praze. A od té doby si u nás zákazníci jen podávají dveře.

o nas

Poradíme s látkou i knoflíky, navrhneme skvělou barevnou kombinaci. Vyrábíme pohodlné košile, obleky, saka, kabáty a kalhoty, které skvěle sedí, netáhnou a neškrtí.
Naše služby využívají různí zákazníci – manažeři, kteří nosí oblek celý den, i montéři, kteří si oblek obléknou na ples jednou za sezónu. Rádi vám s výběrem pomůžeme, abyste našli to pravé.
Chceme, abyste se u nás cítili skvěle – sami totiž nesnášíme obchody nebo showroomy, do kterých se člověk bojí vkročit. Nesdílíme názor, že pánská móda je předražená a určená jen pro vyvolené.
Naopak se radujeme, když u nás zavítáte třeba přímo z práce, klidně v tričku a džínách.

Proč si vybrat nás

Příjemné prostředí

Děláme vše proto, aby se u nás zákazníci cítili dobře, nebáli se otevřít dveře showroomu a nakupovali u nás rádi. Těší nás, že se k nám vracejí a cítí se u nás dobře.

Rozumné ceny

Snažíme se našim zákazníkům ukazovat, že stylové pánské odívání nemusí být dražší než nové auto.

Kvalitní materiály

V našem krejčovství dbáme na nejvyšší kvalitu materiálů. Obleky šijeme z luxusní merino vlny a košile z egyptské bavlny. Nabízíme i další prvotřídní látky, jako je hedvábí, kašmír a len.

Zboží, které vydží

U obleků a košilí necháváme na švech rezervní záložky – když po nějaké době trošku přiberete, dokážeme vám oblek rozšířit tak, aby stále perfektně seděl. A pokud nám přinesete boty od nás se schozenou podrážkou, postaráme se, aby vypadaly jako nové.

Píšeme o pánském stylu a klasické módě

Podívat se na blog

Co o nás říkají naši zákazníci

Pánové poskytují opravdu profesionální služby! Braní míry i zkoušky jsou naprosto příjemnou a nestresující záležitostí.

Pavel Roháč

Maximální spokojenost s přístupem i výsledkem

Marek Klimeš

Nechával jsem si zde ušít oblek a košili na svatbu a musím říct, že jsem zažil skvělý servis. Pánové své práci rozumí a byl jsem absolutně spokojený.

Jan Nepejchal

Děkuji moc za super padnouci oblek a košile. Díky za to, že děláte, co děláte a jak to děláte!

Petr Pohlodek

Na spolupráci si ceníme ochoty, kvality materiálu a spolehlivosti. Naši distributoři a zaměstnanci jsou s košilemi tak spokojeni, že již nemusíme ztrácet čas hledáním jiné varianty.

Pavlína Nováková, Svahové sekačky Spider

Pánové poskytují opravdu profesionální služby! Braní míry i zkoušky jsou naprosto příjemnou a nestresující záležitostí.

Pavel Roháč
Brno