O nás

Náš příběh

O nás
Příběh značky Andrew Wright se začal nesměle psát v roce 2013. Ušil jsem první košili pro sebe, druhou pro bráchu a třetí pro tátu. Pak jsem si nechal ušít na míru pěkný e-shop. Myslel jsem si, že zákazníky provede celým procesem objednávky a z pohodlí domova si vyberou kvalitní a perfektně padnoucí košile. Spletl jsem se. Zákazníci potřebovali změřit a poradit s výběrem materiálu i střihu. Ze sdílených kanceláří v Brně jsem se po roce musel odstěhovat do vlastního showroomu a v následujícím roce už jsme ve dvou otevírali showroom i v Praze. A od té doby si u nás zákazníci jen podávají dveře.
Přeměřit, poradit s látkou i knoflíčky a navrhnout dobrou barevnou kombinaci. Pomáháme našim zákazníkům zorientovat se ve světě stylového pánského odívání a konečně se cítit ve formálním oblečení dobře. Šijeme košile, obleky, kabáty a kalhoty, které nikde netáhnou, neškrtí, skvěle padnou a jsou opravdu pohodlné. Naše služby využívají jak manažeři, kteří se z obleku za celý den nevysvlečou, tak i montéři, kteří si berou oblek jednou za sezonu na ples. Všem pomůžeme vybrat si to pravé. Chceme, aby se u nás zákazníci cítili dobře. Sami totiž nemáme rádi obchody nebo showroomy, do kterých se člověk bojí vůbec vstoupit. Netěší nás, když se na pánskou módu pohlíží jako na předraženou záležitost vhodnou jenom pro pár vyvolených. Naopak jsme rádi, když se k nám zastavíte cestou z práce. Klidně v tričku a jeanách.
O nás

Náš tým

Tomáš

Vždycky jsem chtěl nosit dobře padnoucí košili ze skvělého materiálu. Na trhu jsem za rozumnou cenu žádné velké poklady nenašel. A tak jsem si musel svou vysněnou košili ušít. Potom jednu bráchovi. A taky tátovi. A pak jsem začal šít kamarádům a známým. Dál už to znáte - slovo dalo slovo a už mi volali manažeři bank i studenti před státnicemi. Ke košilím na míru nejprve přibyly obleky, poté kalhoty, kabáty nebo třeba boty, ve kterých můžete chodit i do konce života. Kvalitní pánská móda se mi stala velkou zálibou, živobytím a radostí.

Začátky mého podnikání ovšem byly poměrně úsměvné a rozpačité. Měřil jsem zákazníky v kavárně mezi ostatními hosty. Odháněl jsem od sebe dva nenechavé labradory, zatímco jsem zapisoval míry u zákazníka doma. S jedním opravářem jsem dokonce vyjel na měření za dílnu, k nedalekému poli, protože nechtěl, abych ho měřil v dílně – chlapi by se mu totiž smáli. Dodnes na to rád vzpomínám, když do našeho showroomu přijde chlap v montérkách. Nemám totiž rád pachuť rádoby luxusních krejčovství, všeho nóbl a posh. Zato mám rád poctivé látky, kvalitní služby a opravdu dobře sedící košile za rozumné ceny. Od osobních schůzek po kavárnách jsem se proměřil ke dvěma showroomům – v Praze a v Brně. A tam se s vámi také rád potkám.

Náš tým
Náš tým

Martin

Pracuji pro značku Andrew Wright už třetím rokem. Přišel jsem z prostředí marketingu a vzdělávání, ale až teď mě moje práce skutečně baví a naplňuje. Klasická pánská móda mě vždycky zajímala. Četl jsem zahraniční blogy, sledoval influencery, hltal časopisy s pánskou módou a pokukoval po tom, co kdo v Česku vytváří. Poznal jsem tak Tomáše a slovo dalo slovo. Pracovně jsme si sedli jako ty košile, prakticky hned.

Ve firmě řeším vše, co je zrovna potřeba. Měřím zákazníky, radím jim s výběrem látek, vyrážím s Tomášem na veletrhy obhlédnout, co je v naší branži nového. Když jsme vloni vyrazili do Milána, objevili jsme skvělé dodavatele ručně šitých bot a kožených tašek, které jsme našim zákazníkům rovnou nabídli. Potkat se se mnou můžete v Praze v našem showroomu. Přeměřím vás, poradím a za pár týdnů z vás udělám šviháka k nepoznání.

Náš tým
O nás

Naše hodnoty

Příjemné prostředí Příjemné prostředí

Příjemné prostředí

Šijeme z opravdu kvalitních materiálů a snažíme se našim zákazníkům ukazovat, že stylové pánské odívání nemusí být dražší než nové auto. Děláme vše proto, aby se u nás zákazníci cítili dobře, nebáli se otevřít dveře showroomu a nakupovali u nás rádi. Těší nás, že se k nám vracejí a cítí se u nás dobře.

Dostupnost Dostupnost

Rozumné ceny

Naše podnikání nespolyká spoustu peněz. Showroomy v Brně i Praze máme mimo centrum a navíc si to k nám vyšlápnete až do druhého patra. Proto nemusíme platit obrovské nájemné a můžeme si dovolit držet ceny košilí v rozumných mezích.

Slow fashion Slow fashion

Zboží, které vydrží

Těší nás dělat věci, které zákazníkům vydrží dlouhá léta. U obleků a košilí necháváme na švech rezervní záložky – když po svatbě, promoci či jiné události trošku přiberete, dokážeme vám oblek rozšířit o několik centimetrů tak, aby stále perfektně seděl. A pokud nám přinesete boty od nás se schozenou podrážkou, vyměníme ji, boty zbrousíme a přebarvíme – díky tomu vám vydrží i do konce života.

Blog

Píšeme o módě

Letně střižené odívání

I když teploměr strmě stoupá ke třicítce, nemusíte si každé ráno při oblékání zoufat, stačí se vybavit…

Číst více
Jak si nechat ušít košili či oblek na míru

Zavolejte nám a objednejte si osobní schůzku v našem showroomu. Prohlédnete si nabídku materiálů na košile, ukážu vám ty nejslušivější střihy a vezmu vám míry…

Číst více
Jak se starat o košili

Když už investujete do kvalitní košile na míru, měla by vám vydržet co nejdéle. Proto se vyplatí věnovat jí alespoň základní péči a vyvarovat se…

Číst více
Reference

Říkají o nás

Nechával jsem si zde ušít oblek a košili na svatbu a musím říct, že jsem zažil skvělý servis. Pánové své práci rozumí a byl jsem absolutně spokojený. Hned jsem si nechal ušít i další dvě košile.

Jan Nepejchal Brno

S košilemi jsem naprosto spokojen jak co do střihu, tak použitého materiálu. Objednávám si pravidelně a neměl jsem dosud důvod obracet se na jinou firmu. Líbí se mi jednoduchý způsob objednávání, vstřícnost dodavatele i dodací lhůty. Rozhodně doporučuji.

Pavel Pikna, Friedrich Wilhelm Raiffeisen

Pánové poskytují opravdu profesionální služby! Braní míry i zkoušky jsou naprosto příjemnou a nestresující záležitostí.

Pavel Roháč Brno
Máte dotaz?

Kontakt

+420721 733 335 [email protected]

Sledujte nás na

Brno

Palackého tř. 3048/124, 612 00 Brno-Královo Pole
PO: 10-16 ÚT - ČT: 10-17 - NE: individuální konzultace po domluvě Kontakty

Praha

Pod Pekárnami 245/10, 190 00 Praha 9 - Vysočany
ST - ČT: 10-18 - NE: individuální konzultace po domluvě Kontakty