Obleky na míru

Obleky

Šijeme obleky pro všechny příležitosti. Lehké letní varianty vhodné na svatbu či promoce, teplejší saka do mrazivých dnů nebo třeba jen blazer na večeři s přáteli. Nikde neškrtí, netáhnou a perfektně sedí. Obleky šijeme z prémiových látek anglického výrobce Holland & Sherry, kteří jsou dlouhodobě považování za špičku v oboru. V naší nabídce naleznete také látky od italských výrobců Reda 1865, Ariston, Carnet a Marlane. Rádi vás oblékneme do luxusní merino vlny, mohérové vlny nebo kašmíru. Nabízíme také méně tradiční lněné a hedvábné látky.

od 13 900 Kč

Jak to funguje?

01 NÁVRH
- 40 MINUT -

Společně vybereme látku a design obleku. Poté vám vezmeme míry.

02 ZKOUŠKA
- 30 MINUT -

Rozešitý oblek na vás vyzkoušíme - zašpendlíme a zakreslíme nedostatky.

03 A JE HOTOVO
- 10 MINUT -

Díky pečlivé práci našich švadlen máme připravený osobitý oblek pouze pro vás.

Oblek Classic

Základní nabídka vlněných látek, menší výběr - především odstíny tmavě modré a tmavě šedé. Ideální volba pro ty, kteří oblek využíjí pouze několikrát za rok, nebo do obleku nechtějí investovat vyšší částky.

od 13 900 Kč

Britské látky

Naše hlavní kategorie - prémiové látky od britského výrobce Holland & Sherry, které nosí i britská královská rodina. Široká nabídka látek od jemných merino vln, přes kombince lnu a hedvábí, až po čistý kašmír.

od 19 900 Kč

Italské látky

Italské látky od výrobců Ariston, REDA 1865, Carnet a Tallia di Delfino. Příjemné merino vlněné látky odvážnějších barev a vzorů - ideální volba pro ty, kteří hledají výraznější a extravagantnější oblek.

od 18 900 Kč

Ukázky práce

Pár ukázek výrobků od našich šikovných švadlen. Umíme jak letní volnočasové sáčka, tak trojdílné svatební obleky.

O oblecích

Dnes nabízíme obleky pro všechny příležitosti. Lehké letní variace vhodné pro náročná jednání i promoce či zkouškové období, ve kterém se zapotíte. Vyberete si u nás i obleky do mrazivých dnů nebo třeba jen elegantní blazer na večeři s přáteli. Pokud jste manažer, obchodník nebo bankéř a celou pracovní část dne trávíte v obleku, určitě se vyplatí investovat do kvalitního obleku na míru.

Nikde neškrtí, netáhne a perfektně sedí. Celkový dojem dělají i maličkosti. Proto vám na kvalitní oblek na míru vyšijeme i monogram. Poradíme vám také se střihem samotného obleku. Stačí přijít s konkrétní představou, fotografií nebo si vybrat střih přímo u nás. Umíme ušít prakticky cokoli. Už jsme šili i oblek podle obrázku Jamese Bonda.

onas-hp-475x708-c-default@2xee_optimized-475x708-c-default

Máte zájem o oblek na míru?Kontaktujte nás!

Domluvte si schůzku