Produkt

Obleky na míru

Obleky na míru Obleky na míru

Obleky

Šijeme obleky pro všechny příležitosti. Lehké letní varianty vhodné na svatbu či promoce, teplejší saka do mrazivých dnů nebo třeba jen blazer na večeři s přáteli. Nikde neškrtí, netáhnou a perfektně sedí. Obleky šijeme z prémiových látek anglického výrobce Holland & Sherry, kteří jsou dlouhodobě považování za špičku v oboru. V naší nabídce naleznete také látky od italských výrobců Reda 1865, Ariston, Carnet a Marlane. Rádi vás oblékneme do luxusní merino vlny, mohérové vlny nebo kašmíru. Nabízíme také méně tradiční lněné a hedvábné látky.

od 12 900 Kč Poptat
Oblek na míru

Jak to funguje?

01

Návrh
- 40 minut -

Společně vybereme látku a design obleku. Poté vám vezmeme míry.

Návrh <br> - 40 minut -
02

Zkouška
- 30 minut -

Rozešitý oblek na vás vyzkoušíme - zašpendlíme a zakreslíme nedostatky.

Zkouška <br> - 30 minut -
03

A je hotovo
- 10 minut -

Díky pečlivé práci našich švadlen máme připravený osobitý oblek pouze pro vás.

A je hotovo <br> - 10 minut -

Italské látky

Italské látky od výrobců Ariston, REDA 1865, Carnet a Tallia di Delfino. Příjemné vlněné látky odvážnějších barev a vzorů - ideální volba pro ty, kteří hledají výraznější a extravagantnější oblek.


od 18 900 Kč

Britské látky

Naše hlavní kategorie - prémiové látky od britského výrobce Holland & Sherry, které nosí i britská královská rodina. Široká nabídka látek od jemných merino vln, přes kombince lnu a hedvábí, až po čistý kašmír.


od 18 900 Kč

Oblek Classic

Základní nabídka vlněných látek, menší výběr - především odstíny tmavě modré a tmavě šedé. Ideální volba pro ty, kteří oblek využíjí pouze několikrát za rok, nebo do obleku nechtějí investovat vyšší částky.


od 12 900 Kč

Obleky na míru

O oblecích

Dnes nabízíme obleky pro všechny příležitosti. Lehké letní variace vhodné pro náročná jednání i promoce či zkouškové období, ve kterém se zapotíte. Vyberete si u nás i obleky do mrazivých dnů nebo třeba jen elegantní blazer na večeři s přáteli. Pokud jste manažer, obchodník nebo bankéř a celou pracovní část dne trávíte v obleku, určitě se vyplatí investovat do kvalitního obleku na míru. Nikde neškrtí, netáhne a perfektně sedí. Celkový dojem dělají i maličkosti. Proto vám na kvalitní oblek na míru vyšijeme i monogram. Poradíme vám také se střihem samotného obleku. Stačí přijít s konkrétní představou, fotografií nebo si vybrat střih přímo u nás. Umíme ušít prakticky cokoli. Už jsme šili i oblek podle obrázku Jamese Bonda.

O oblecích
O oblecích

Klasické pánské košile pro všechny elegány jsme šili několik let. Každý druhý se nás ovšem ptal, jestli bychom mu k dobře padnoucí košili neuměli vyrobit i oblek. Často jsme slýchali: „Klasická konfekce mi nesedí v pase.“ „Každé druhé sako je mi úzké v ramenou – měl bych v něm vydržet celý den, ale když jsem v kanceláři sám, hned se svlékám.“ „Jsem v tom celý seškrcený, v tom se rozhodně ženit nechci.“ Příliš dlouhé rukávy, široké kalhoty a plandavé rukávy, pod kterými ani nevykouknou manžety, trápily každého druhého zákazníka. Proto jsme se rozhodli začít šít i obleky. Ohlas byl náramný. A i my sami jsme zjistili, že takový oblek na míru je stejně parádní věc jako dobře padnoucí košile.

Obleky na míru
Reference

Říkají o nás

Až u Andrew Wright jsem poznal, co je to pravá košile na míru. Maximálně mi vyhovuje individuální přístup k zákazníkovi, široký výběr látek a skvěle padnoucí košile jako výsledek dobře odvedené práce.

Petr Lasota, HA-SOFT s.r.o. Brno

Manžel si dal šiť košele aj oblek, a je maximálne spokojny s kvalitou, celkovym procesom od vyberu latky, az po konecne dorucenie. Maximalna profesionalnost a ochota vyhoviet zakaznikovi!

Simona Eštvancová Demianová Praha

Nechával jsem si zde ušít oblek a košili na svatbu a musím říct, že jsem zažil skvělý servis. Pánové své práci rozumí a byl jsem absolutně spokojený. Hned jsem si nechal ušít i další dvě košile.

Jan Nepejchal Brno

Košile Andrew Wright nechávám šít sobě i synovi už několik let a vždy s naprostou spokojeností. Děkuji!

Martin Všetečka, majitel řetězce lékáren Brno

Objednávám si pravidelně a neměl jsem dosud důvod obracet se na jinou firmu.

Pavel Pikna
Zaujala vás naše nabídka?

Kontaktujte nás

Máte dotaz?

Kontakt

+420721 733 335 [email protected]

Sledujte nás na

Brno

Palackého tř. 3048/124, 612 00 Brno-Královo Pole
PO: 10-16 ÚT - ČT: 10-17 - NE: individuální konzultace po domluvě Kontakty

Praha

Pod Pekárnami 245/10, 190 00 Praha 9 - Vysočany
ST - ČT: 10-18 - NE: individuální konzultace po domluvě Kontakty