Produkt

Rámové boty

Rámové boty

Obujte naše rámovky!

Naše rámové boty vyrábíme ručně v malé rodinné dílně ve Španělsku. Jejich výrobě se tu věnují již více než 120 let a v dílně působí již pátá generace zakladatelů. Při jejich výrobě se používá tradiční výroba tzv. rámovou konstrukcí (goodyear welted). Nekupujete si tak jenom kvalitní boty, které vám při správné péči vydrží roky, ale také kus poctivého řemesla. Samozřejmostí je možnost boty rekonstruovat a prodloužit tak jejich životnost.

od 4490 Kč Poptat
PROCES VÝROBY

Jak se vyrábí naše boty?

Co o nás říkají naši zákazníci

Až u Andrew Wright jsem poznal, co je to pravá košile na míru. Maximálně mi vyhovuje individuální přístup k zákazníkovi, široký výběr látek a skvěle padnoucí košile jako výsledek dobře odvedené práce.

Petr Lasota, HA-SOFT s.r.o.
Brno

Manžel si dal šiť košele aj oblek, a je maximálne spokojny s kvalitou, celkovym procesom od vyberu latky, az po konecne dorucenie. Maximalna profesionalnost a ochota vyhoviet zakaznikovi!

Simona Eštvancová Demianová
Praha

Nechával jsem si zde ušít oblek a košili na svatbu a musím říct, že jsem zažil skvělý servis. Pánové své práci rozumí a byl jsem absolutně spokojený. Hned jsem si nechal ušít i další dvě košile.

Jan Nepejchal
Brno

Košile Andrew Wright nechávám šít sobě i synovi už několik let a vždy s naprostou spokojeností. Děkuji!

Martin Všetečka, majitel řetězce lékáren
Brno

Objednávám si pravidelně a neměl jsem dosud důvod obracet se na jinou firmu.

Pavel Pikna

Zaujala vás naše nabídka?

Kontaktujte nás